سلام به همگی:

بالاخره سعی میکنم درباره ی دوران جمع بندی چند نکته رو بنویسم.

منابع:

منابع برای دوران جمع بندی یکم مشکل انتخاب میشوند سعی میکنم کتابهایی که پرمخاطب تر هستند رو بگم.

عمومی: برای دروس عمومی بدون شک تنهاترین و بهترین منبع سوالات کنکورهای سالهای قبل می باشند هرکسی در این دوران از کتاب زرد عمومی(30مجموعه) از انتشارات قلمچی استفاده کند بدون شک بهترین درصد ها را میزند(فرقی نمیکند چقدر خونده باشد).

البته برای درس دین و زندگی کتاب خط ویژه خیلی خوب است(ولی امسال چاپ نمیشه)

اختصاصی: انتخاب منبع برای اختصاصی ها یک مشکل هستند در راس همه منابعی که میگم سوالات کنکور از 90به بالا باید اولویت داشته باشند.(البته تستای قلمچی سال جاری هم حل شوند خیلی عالی است)

ریاضی: برای درس ریاضی سوالات کتاب نسبتا دشوار و. خیلی خوب هستند البته باید بگم برای دانش اموزانی که تراز زیر 7000دارند فقط و فقط2 سطح اول را حل کنند و نیازی به سطح سوم نیست.

توجه: کسانیکه میخواهند مطابق کنکور از خودشون امتحان بگیرند کتاب موج خیلی خوبه.

زیست: برای دانش اموزانی که ماز شرکت کرده اند همین ازمونا خیلی خوب هستند. ولی کلا یک منبع خوب فعلا پیدا نکردم.

موج زیست که گفته میشد کلا کتاب بدی نیست(این قسمت بروز رسانی میشود)

کتاب زیست شناسی تک رقمی هم بد نیست و سوالات خوبی دارد با پاسخ تشریحی کامل.

فیزیک: برای درس فیزیک هم متاسفانه کتابی خوب فعلا پیدا نکردم اما بدون شک ازمونای قلمچی سال جاری به همراه تست های کنکور از 90به بالا خیلی خوب هستند(کتاب نسبتا دشوار فقط و فقط دو سطح اول)

شیمی: برای شیمی هم، من تنها از کتاب موج راضی بودم و انصافا هم کتاب خوبی است البته سوالات قلمچی هم خیلی خوب هستند.

روش های مطالعه ی سه روز یکبار و.:

روش سه روز یکبار: در این روش طبق شرایط کنکور یک کنکور از خودتان میگیرید و در دو روز و نیم باقیمانده سوالات را بررسی میکنید.

تذکر:100% و حتما همه سوالات را بررسی کنید چه آسون چه سخت و چه سوالات درست و چه سوالات غلط و یا نزده.(سوالی نباشد که بررسی نکرده باشید)

روش ویژه دروس عمومی: هر شب یک ازمون عمومی از کتاب 30مجموعه قلمچی از خودتان بگیرید و همه سوالات را باز بررسی کنید. این روش مخصوصا برای دانش آموزانی که خوب نبودند خیلی نتیجه بخش است.

در آخر برای تک تک شماها آرزوی موفقیت دارم و هرسوالی درباره این دوران دارید در این پست بنویسید.

تاسیس کانال تلگرامی

چگونه در دی ماه درس بخوانیم

نظر سنجی(همراه با جایزه)

سوالات ,کتاب ,خیلی ,قلمچی ,روش ,هم ,خیلی خوب ,خوب هستند ,کنکور از ,از کتاب ,برای درس ,کتاب نسبتا دشوار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی دیزل ژنراتور چیست؟ دانلود کتاب ریاضی عمومی 2 حسین فرامرزی اسم جدید کارخانه تولید ضد عفونی کننده دست و سطوح حناسی رشته های بدون کنکور اطلاعات و قوانین مهاجرتی گاه‌نوشته‌های یک دانش‌جو وبلاگ وادی علم .:: علی یزدی دوست ::. Ali YazdiDoost